Výmena HDD za SSD

Výmena starého pevného disku za moderné SSD jednotku dokáže zvýšiť výkon notebooku o desiatky percent. Vymeníme starý disk za SSD.

Veľa ľudí si myslí, že tri a viac rokov starý notebook už je v dnešnej dobe zastaraný a nestačí držať krok. A že jediným možným riešením je kúpa novej mašiny. To ale nemusí byť úplne vždy pravda. Problém predstavuje, podobne ako u drvivej väčšiny starších notebookov, 2,5 palcový disk pracujúci pri rýchlosti 5400 rpm. Naproti taký SSD disk je úplne iná „liga“, z technických parametrov si zaslúží spomenúť vysoké hodnoty rýchlosti sekvenčného čítania a zápisu. Pri pripojení na rozhraní SATA 6Gb / s dosahujú rýchlosť hodnôt až 560MB / s pri čítaní a až 360MB / s pri zápise. Ďalším dôležitým parametrom sú tiež hodnoty vykonaných inštrukcií s 4K blokmi dát za sekundu. Pri operáciách čítanie / zápis sa maximálne hodnoty môžu vyšplhať až na 100,000 / 84,000 IOPS. Výrobca uvádza veľmi peknú strednú dobu poruchovosti jeden milión hodín. Ale dosť bolo technických záležitostí.
V našom servise Vám vymeníme Váš starý pevný disk za SSD s kapacitou akú si vyberiete a dáta s pôvodného disku Vám oklonujeme na nový, takže neprídete o žiadne dáta a nemusíte nič inštalovať. O cene výmena sa informujte na našom servise.

Rýchly servis, bez straty Vašich dát.

Cena opravy Odhadovaný čas opravy
info v obchode
180 minút
Odoslať dopyt